+38 (044) 459-45-54
+38 (067) 742-96-80

Екологія

В даний час одним з найважливіших питань в будь-якій сфері виробництва є питання екології. У суспільстві відбувається зміна переваг споживачів на користь екологічно чистої продукції і товарів, які не забруднюють навколишнє середовище, не приносять шкоди здоров'ю, і виробництво яких є нешкідливим. Сучасне виробництво, будучи одним з ключових елементів сучасного суспільства, також має працювати з оглядкою на те, який вплив воно робить на навколишнє середовище. Це стосується як процесу самого виробництва, так і результатів його діяльності, тобто самого товару. Компетентність у питаннях екологічності виробництва та екології самої продукції - одна з переваг компанії Elite Décor Industry. У компанії Elite Décor Industry приділяється велика увага розробці, вибору, впровадження та раціонального використання у виробництві технологій, що відповідають сучасним вимогам збереження якості навколишнього середовища.

Обираючи продукцію компанії Elite Décor Industry, Ви можете бути впевнені, що при її виготовленні було використано екологічно чисту сировину, а сам процес виготовлення продукції не надав негативного впливу на екологію.

Основний вид сировини, що використовується на виробництві компанії Elite Décor Industry - це поліуретан. Поліуретан - це спінений пластик, винайдений ще в 30-ті роки минулого століття. Він володіє унікальними властивостями: високою механічною міцністю, водостійкістю, стійкий до хімічних і біологічних впливів і найголовніше - він не токсичний і екологічний. Про екологічну чистоту поліуретану свідчить той факт, що з поліуретану виготовляються імплантати для заміни людських органів. Одна з найостанніших розробок - це медичні бинти з поліуретану. Також розроблено новий клас конструкційних матеріалів на основі поліуретану для ортопедичної стоматології. Все вищесказане ще раз доводить повну екологічність сировини, яка використовується на виробництві компанії Elite Décor Industry.

Компанія Elite Décor Industry щорічно впроваджує нові технології по мінімізації обсягів відходів виробництва, що забезпечує зниження негативного впливу на навколишнє середовище.

Виробництво компанії Elite Décor Industry повністю відповідає сучасним вимогам до охорони навколишнього середовища, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Незважаючи на досягнуті результати, роботи з підвищення екологічності виробництва Elite Decor промисловості не припиняються.