+38 (044) 459-45-54
+38 (067) 742-96-80

Якість продукції

Контроль якості продукції - це обов'язкова складова виробничого процесу компанії Elite Décor Industry. Наш контроль якості спрямований на виявлення дефектів, браку готової продукції і на перевірку надійності в процесі виробництва.

На виробництві компанії Elite Décor Industry контроль якості продукції встановлюється на всіх стадіях виробничого процесу, починаючи з контролю якості використовуваної сировини і матеріалів, і закінчуючи визначенням відповідності випущеної продукції технічним характеристикам і параметрам. Посилений контроль якості в значній мірі пов'язаний з орієнтацією виробництва на кінцевого споживача.

Завдяки чітко вибудуваній системі контролю якості продукції, продукція компанії Elite Décor Industry завжди відповідає найсуворішим світовим стандартам якості та безпеки і має сертифікати найбільших міжнародних сертифікаційних бюро та інститутів.

Виробничий процес компанії Elite Décor Industry організований відповідно до міжнародних стандартів системи менеджменту якості організацій і підприємств ISO 9001: 2000.