+38 (044) 459-45-54
+38 (067) 742-96-80

Торгівельна підтримка

Для надання комплексної рекламної, інформаційної та торговельної підтримки в компанії Elite Décor Industry функціонують профільні відділи: відділ маркетингу і реклами та відділ торгових DIY рішень (. DIY - від англ. Doit Your self - укр «зроби це сам»).

Компанія Elite Décor Industry, враховуючи особливості кожної з представлених на ринку мереж DIY, ретельно підбирає асортимент продукції для кожної окремо взятої мережі DIY в країнах СНД та Європи. Також окрема робота проводиться з існуючими дилерами і представниками компанії у всіх країнах СНД і за кордоном. Для всіх видів торгових точок, фахівцями компанії Elite Décor Industry, розробляються ефективні індивідуальні планограми викладення товару. Вся продукція компанії  Elite Decor в галузі супроводжується каталогами, методичками та іншої рекламно-інформаційною продукцією. Для всіх торгуючих організацій компанія Elite Décor Industry щорічно проводить семінари та тренінги, на яких проходить навчання персоналу та ознайомлення з новинками виробництва.

Фахівці компанії регулярно розробляють рекламно-інформаційну продукцію, демонстраційне торговельне і виставкове обладнання для просування всієї продукції компанії Elite Décor Industry.

Торгові рішення для колекцій компанії Elite Decor завжди ексклюзивні, якісні, функціональні і цікаві з точки зору дизайну.

Для успішного просування продукції компанії на ринку ми пропонуємо партнерам рекламно-інформаційну підтримку, яка включає в себе наступні інструменти стимулювання продажів:

- Рекламно-поліграфічна продукція (листівки, буклети, постери, каталоги і т.д.);

- Демонстраційні стенди різних видів;

- Торгове обладнання;

- Розробка планограми викладки продукції;

- Маркетингові акції для партнерів та їх клієнтів;

- Рекламно-інформаційна підтримка в інтернет ресурсах.