+38 (044) 459-45-54
+38 (067) 742-96-80

Передові технології виробництва

Усі виробничі лінії заводу Elite Décor Industry максимально автоматизовані і роботизовані. Завдяки цьому досягається мінімум впливу людського фактору на виробничий процес, що дозволяє домогтися високої якості виробленої продукції та зменшити виробничі витрати.

Компанією Elite Décor Industry ведеться постійний пошук можливостей модернізації і поліпшення ефективності процесів виробництва продукції. Компанія Elite Décor Industry має свій власний дослідний і конструкторський відділ, який постійно розвивається за рахунок вироблених досліджень та співпраці з іншими компаніями. Ми регулярно обмінюємося досвідом з багатьма світовими виробниками обладнання та часто проводимо спільні дослідження.

У виробничому процесі використовуємо високоякісну сировину провідних світових виробників Dow Chemical, ACMOS і Henkel.

Всі співробітники підприємства Elite Décor Industry є безперечними професіоналами своєї справи, знаючими свої процеси «від і до», а багато з них самостійно розробляли, тестували і впроваджували ті чи інші технологічні процеси. Всі співробітники проходили 2-х місячне стажування перед початком самостійної роботи на своїх виробничих дільницях та досконально володіють усіма тонкощами технологічних процесів.