+38 (044) 459-45-54
+38 (067) 742-96-80

Проектний відділ

Фахівці компанії Elite Décor Industry, спільно з провідними архітекторами і дизайнерами, з року в рік вдосконалюють і модернізують асортимент продукції, що випускається компанією Elite Décor Industry. Слідуючи сучасним тенденціям ринку оздоблювальних матеріалів, ми вдосконалюємо не тільки форму і зовнішній вигляд продукції, а й склад сировини, з якої виготовляється продукція, що випускається.

Технічна лабораторія проводить постійні експерименти по зміні і поліпшенню складу сировини виробів і проводить постійні випробування фінішного покриття готової продукціі. Завдяки серії наших експериментів і тестів ми завжди впевнені в якості продукції, що випускається. І, як виробник, ми готові дати гарантію на кожне випускається виріб. При дотриманні правил зберігання і транспортування вся наша продукція буде вас радувати не один рік.

Кожен прототип майбутньої продукції проходить серію досліджень споживчого попиту і тільки після отримання позитивних відгуків наших покупців виріб запускається в серійне виробництво.

Щорічно компанія Elite Décor Industry проводить конкурси серед архітекторів і дизайнерів. Кращі їхні ідеї знаходять втілення в нових колекціях компанії Elite DécorI ndustry.