+38 (044) 459-45-54
+38 (067) 742-96-80

Виробництво декоративних балок

Компанія Elite Décor Industry виробляє декоративні балки з поліуретанової структурної піни. Це легкий і міцний матеріал з відмінними декоративними і споживчими властивостями, з високими показниками безпеки та екологічності. Фахівці компанії Elite Décor Industry приділяють велику увагу не тільки матеріалам, але і кольоровій гамі, для того щобвона була рівномірна і відповідала натуральному дереву.

Для моделювання виробів колекції  Deco Wood використовуються натуральні матеріали, що дозволяє максимально реалістично передавати текстуру дерева.

У виробничому процесі використовується обладнання провідних світових виробників CANNON і DUT, а також спеціальне обладнання, яке розроблено за заявкою компанії Elite Décor Industry. Використання спеціального, що не має аналогів, обладнання дозволяє зробити якість продукції високим та стабільним і підвищити продуктивність за інших рівних умов.

У процесі організації виробничого процесу один з основних акцентів робиться на автоматизацію і роботизацію процесів. Такий підхід дозволяє знизити вплив людського фактору на виробничий процес і домогтися стабільно високої якості продукції від партії до партії.

Фахівцями компанії Elite Décor Industry ведеться постійний пошук можливостей модернізації і поліпшення ефективності процесів.

У виробничому процесі використовується високоякісна сировина провідних світових виробників (DOW, ACMOS, Henkel та ін.), що в свою чергу дозволяє домогтися стабільно високої якості продукції, що випускається.

В лабораторії підприємства безперервно ведуться роботи по поліпшенню технологічних процесів з метою поліпшення споживчих властивостей продукції, що випускається.

Декоративні балки Deco Wood принесуть у дім затишок і домашній комфорт. Використовуючи їх, Ви з легкістю зможете передати в міській квартирі, ресторані або готелі атмосферу заміського котеджу в гущавині лісу або горах. За допомогою декоративних балок Deco Wood ви зможете легко відтворити стиль кантрі або етно.