+38 (044) 459-45-54
+38 (067) 742-96-80

Виробництво фасадного декору

У своєму виробництві декорів для фасадів компанія Elite Décor Industry використовує новітні інноваційні технології, а також безліч своїх власних розробок.

Готові вироби, на основі пінополістиролу із захисним штукатурним покриттям "Dar Mix", поряд з твердістю високоеластичний, мають переваги у вазі і більш стійкі до руйнівних дій навколишнього природного середовища по відношенню до виробів, виготовленим на основі цементу, гіпсу та інших технологіях.

Контроль сировини для виготовлення декорів проводиться у власній лабораторії, а контроль, що вимагає тривалих циклічних випробувань - в сертифікованих лабораторіях.

Використовувана на виробництві фасадного декору захисна армована суміш адаптована до різких кліматичних змін, що підтверджено випробуваннями на морозостійкість, тобто здатність в насиченому водою стані витримувати багаторазове поперемінне заморожування і відтавання без ознак руйнування, проведеними сертифікованою лабораторією відповідно до ДСТУ.

До складу суміші "DarMix" входять акрилові сполучні - тільки провідних європейських виробників, наповнювачі для суміші - натуральні мінеральні.

Наше обладнання дозволяє виробляти лінійні і криволінійні вироби будь-якої складності, що дає можливість архітекторам і дизайнерам втілювати в життя свої найсміливіші проекти і рішення. Наявне базове устаткування ми постійно модернізуємо, вдосконалюємо, розробляємо і впроваджуємо нове на власній виробничій площадці. Широкі можливості верстатів та виробничі напрацювання дозволяють нам постійно розширювати номенклатуру своєї колекції, повністю представленої в складському запасі, що постійно оновлюється. Замовники можуть придбати обрану продукцію, не чекаючи кілька тижнів, взятих на виконання.

Наші фахівці завжди допомагають замовникам також в розробці індивідуальних рішень, відображаючи всі творчі ідеї, з подальшим виготовленням елементів на нашому виробництві.

На підприємстві впроваджена багатоступенева система перевірки якості продукції, що випускається.

Кожен виріб що випускається маркується при проходженні обробки на всіх виробничих ділянках і перевіряється працівниками ВТК.

Нашим фахівцям небайдужа доля вироблених виробів після відвантаження покупцеві, тому нами розроблені детальні методики монтажу декорів на фасадах будівель, щоб забезпечити красу і надійність побудованому будинку на десятиліття.

Фасадний декор, виготовлений на виробництві компанії Elite Décor Industry, має світло-бежеве захисне покриття, що дозволяє вибрати колір фасаду в будь-якому діапазоні відтінків, а також текстуру поверхні, що додає ефект натурального каменю, дерева та ін.

Фахівці компанії Elite Décor Industry завжди будуть раді допомогти у втіленні будь-яких задумів, демонстрації неординарності і тонкого смаку, створенні власних архітектурних шедеврів, захоплюють і радують око багато-багато років.