+38 (044) 459-45-54
+38 (067) 742-96-80

Виробництво ліпного декору

Усі виробничі лінії максимально автоматизовані і роботизовані для зменшення впливу людського фактора на робочий процес, що дозволяє домогтися високої якості створеної продукції та зменшити виробничі витрати.

Фахівцями компанії Elite Décor Industry ведеться постійний пошук можливостей з модернізації та поліпшення ефективності процесів виробництва продукції.

У виробничому процесі використовується високоякісна сировина провідних світових виробників DOW, ACMOS і Henkel.

Всі співробітники підприємства є безперечними професіоналами своєї справи, які знають свої процеси «від і до», а багато з них самостійно розробляли, тестували і впроваджували ті чи інші технологічні процеси. Всі співробітники компанії Elite Décor Industry досконально володіють усіма тонкощами технологічних процесів.

Короткий опис технологічного процесу:

1. Виготовлення моделі (прототипу).

Для забезпечення високої якості продукції в процесі виготовлення прототипів використовується високоточне фрезерне обладнання. У процесі виготовлення орнаментальних прототипів роботи проводяться кваліфікованими скульпторами-модельниками. Процес моделювання в залежності від складності виробу може тривати від години до 4 днів.

2. Виготовлення формуючої оснастки (форм).

Форми виготовляються згідно спеціально розробленого фахівцями компанії технологічного процесу, який дозволяє отримувати форми високої якості з високими експлуатаційними характеристиками. При виготовленні форм враховуються рекомендації виробників сировини. Все це дозволяє збільшити термін експлуатації форм більш ніж в 2 рази.

3. Лиття й обробка.

Залежно від типу виробів заливка проводиться відкритим або закритим способом. Після заливки виріб витримується в формі від 6 хвилин. Далі відлитий виріб обробляється для додання йому потрібних габаритів. На даних етапах виробництва ведеться ретельний контроль якості відлитих і оброблених виробів. Використання високоякісного та високоточного обладнання дозволяє добитися стабільно високої якості продукції та її геометричності.

4. Фарбування та упаковка продукції.

В процесі фарбування використовується автоматизоване обладнання для фарбування виробів, а також лакофарбові матеріали європейських виробників. Роботи проводяться згідно технологічного процесу, розробленого фахівцями компанії, на автоматизованих фарбувальних машинах. Це дозволяє домогтися стабільно високої якості лакофарбового покриття виробів.