+38 (044) 393-06-00, +38 (095) 587-59-61, +38 (098) 850-33-32

Ласкаво просимо!

Building Products European SA, що володіє виробничими підприємствами в Європі, Малайзії, Китаї і Південній Америці, придбала компанію Elite Décor Group і на її базі відкрила наш завод Elite Décor Industry, перейнявши весь попередній двадцятирічний досвід виробництва вищезгаданих заводів.

Elite Décor Industry - це потужне виробничо-торгове підприємство, яке володіє великою сучасною виробничою базою, на якій виробляються колекції ліпного декору з поліуретану і фасадний декор під всесвітньо відомими торговими марками Grand Décor, Harmony, Prestige Décor, Deco Wood, Home Décor, Tesori, Fabello Décor і т.д.

Завод володіє найсильнішим конструкторським бюро і лабораторією, які постійно займаються новими розробками. Ми намагаємося йти в ногу з передовими технологіями і постійно розвивати наше підприємство.

Активно розвиваючись, як лідируюча компанія світового рівня, ми декларуємо принципи інновацій, сервісу і орієнтованості на потреби клієнта, в поєднанні з турботою про довкілля та впровадженням енергозберігаючих технологій.

Нашими принципами і нашою продукцією ми повністю орієнтовані на клієнта, адже гроші в компанію несе клієнт, і саме клієнт - основа філософії бізнесу. Ми розуміємо, що кращий результат нашої роботи - це повне задоволення потреб клієнта, що дозволяє нашому колективу відчувати гордість за свою працю. Ми виробляємо корисний, затребуваний, високоякісний, стильний і вишуканий продукт.

Інновації та передові технології для нас не просто слова. Це найважливіший інструмент, що формує вигляд і майбутнє нашої компанії. Не зупиняючись на досягнутому, ми постійно працюємо над підвищенням якості продукції та розширенням асортименту. Багато елементів, представлені в тій чи іншій колекції, були розроблені спільно з відомими архітекторами та дизайнерами. Продуманим підходом до організації повного виробничого циклу: від ідеї до її втілення, бездоганною комунікацією між конструкторськими, виробничими, торговельними та логістичними підрозділами, ми забезпечуємо одне з найважливіших наших переваг - ідеальне співвідношення якості та ціни готової продукції.

У нашій роботі ми приділяємо особливу увагу соціальній відповідальності та екології. Наші корпоративні стандарти базуються на тому принципі, що наша продукція не повинна шкодити людині або навколишньому середовищу. Ми усвідомлюємо, що це важливо для наших клієнтів, наших співробітників і майбутніх поколінь.

Таким чином, наші стандарти, стратегія, принципи управління і відповідальність сфокусовані на клієнтові, реалізуючи головну ідею, яка є девізом компанії Elite Décor Industry - у клієнта повинен бути вибір!